loader image

Redesign Agency

HI THERE! WE ARE AN AWARD WINNING DIGITAL AGENCY.

It’s nice to get awards, but we are more proud of the success we bring our clients.

WE SPECIALIZED IN THE MANAGEMENT OF DESIGN & BRANDING PROJECTS.

The activity of specialized design services are defined as the design of all goods and services that compose the process through which a good or a service is created.

PARTNERS

İMECE PLASTİK

İMECE PLASTİK A.Ş  1989 yılında kurulmuş olup, bugün Türkiye’nin en kaliteli ve en güvenilir sera örtüsü üreticisi konumundadır. Sermayesinin tamamı Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri’ne yani Türk çiftçisine ait olan Kuruluşumuz İMECE PLASTİK , seracının, üreticinin ihtiyaç duyduğu önemli bir girdiyi büyük bir profesyonellikle Türk ve dünya çiftçisine sunmaktadır. Ana faaliyet alanı tarımsal film olup ayrıca ambalaj üretimleri ile beraber yıllık kapasitesi 20.000 ton’dur.

TK PLASTİK  A.Ş 2009 yılında AKSARAY OSB’de 250 milyon metre kurulu kapasite ile sulama sistemleri üretimi ile faaliyete başlamıştır. 2016 yılında İMECE PLASTİK A.Ş ile TK PLASTİK A.Ş , güçlerini İMECE PLASTİK A.Ş çatısı altında birleştirmiştir. 

Bugün, ANTALYA ve AKSARAY İşletme Müdürlüğü olarak, seracılık ve sulama sistemleri üretimi konusunda, çiftçilerimizin ihtiyaçlarını dünya standardında üreterek çiftçimizin hizmetine sunmaktadır.

REDESIGN AJANSİMECE PLASTİK firmasının resmi tasarım ajansıdır.

SKODA - ÇAĞ OTOMOTİV

ŠKODA Yetkili Satıcısı & Servis  Çağ Otomotiv, üstün hizmet anlayışını hedef edinerek; müşterilerine satış, sigorta, servis ve orijinal parça alanlarında hizmet verdiği Antalya ilindeki tesisinde 2000 yılından beri Skoda Yetkili Satıcısı olarak faaliyet göstermektedir.

900m2’lik showroom ve 2000m2’lik servis alanı üzerine kuruludur. Burada SKODA showroom, mekanik, boya ve kaporta atölyeleri; orijinal parça depoları, müşteri bekleme alanları ile idari ve sosyal birimler yer almaktadır.

Satıştan servise, sigorta ve kredi hizmetlerine kadar tüm otomotiv ihtiyaçlarına tek çatı altında çözüm getiren Yüce Auto A.Ş. Yetkili Satıcısı Çağ Otomotiv, tesislerinde üstün hizmet anlayışı ve 37 kişiden oluşan eğitimli uzman kadrosuyla tüm müşterilerine hizmet veriyor.

Çağ Otomotiv olarak kalite politikamız otomotiv sektöründe kurumsallaşmış bir iş anlayışı ile en modern donanım kullanarak, zamanında, güvenilir, ekonomik ve sorunsuz bir hizmet sunmaktır.

REDESIGN AJANS; ŠKODA – ÇAĞ OTOMOBİL markalarının kurumsal kimlik, sosyal medya ve websitesi tasarımlarını yapmaktadır.

MAYİ TUZ

Mayi Tuz, İç Anadolu bölgesi Kırıkkale Delice ilçesinde Çorum Sungurlu sınırında yer altında kaynayan doğal kaynak tuzudur.

Mayi Tuz’un elde edildiği yer, Türkiye’nin en büyük doğal kaynak suyu tuzlasıdır. Mayi Tuz, doğal kaynak sularından elde edilen tuzlar sınıfına dâhil olduğundan rafine işlemine gerek kalmaksızın kristalize olmaktadır.

Doğanın elverdiği koşullarda üretim yapıldığı için üretimimiz sınırlıdır, yıllık kapasitemiz yaklaşık 20.000 ton tuzdur. Üretim aşamasında hiç bir kimyasal ve katkı maddesi kullanılmaz. Sera tipi havuzlarda hijyenik koşullarda üretilen Mayi Tuz, sağlıklı kutularda paketlenerek doğallığından bir şey kaybetmeden en saf haliyle kullanıcılara ulaştırılır.

REDESIGN AJANS; MAYİ TUZ markasının kurumsal kimlik ve sosyal medya tasarımlarını yapmaktadır.

HANZI BESLENME VE DİYET DANIŞMANLIK MERKEZİ

2017 yılında Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden “Aralıklı Açlık Diyeti ile Az ve Sık Beslenmenin Metabolizma ve İnsülin Direnci Üzerindeki Etkileri” konulu lisans tezini tamamlayarak, Onur Derecesi ile “Diyetisyen” ünvanı alarak mezun olmuştur.

Eğitim süresi esnasında ve sonrasında birçok farklı Hastane ve Özel kuruluşlarda çalıştıktan sonra Yeditepe Üniversitesin´de çift yüksek lisans yapma hakkına sahip olmuştur.

2018 yılında Fitoterapi yüksek lisans programında “Brassica oleracea varyetelerinin insan sağlığı üzerindeki etkileri” adlı bitirme projesini tamamlayarak “Fitoterapi Uzmanı” ünvanını almaya hak kazanmış ve böylece Antalya´daki ilk beslenme alt yapılı Fitoterapi uzmanı olmuştur.

2019 yılında “Türkiye’deki büyük ve genç aktif milli judo takımının yeme tutumunun ve beslenme bilgi durumunun saptanması” adlı tez konusuyla Beslenme ve Diyetetik Yüksek Lisansını tamamlamıştır. “Beslenme ve Diyet Uzmanı” ünvanını kazanmıştır.

HANZI (Health and Nutrition Zone Integration) Beslenme ve Diyetetik Merkezi’ni açarak, sağlıklı ve sürdürülebilir bir yaşam tarzını benimsetmeyi kendine hedef olarak seçmiş ve hizmete başlamıştır. 

REDESIGN AJANS; HANZI BESLENME ve DİYET DANIŞMANLIK MERKEZİ‘nin web sayfası tasarımını ve YouTube sayfasını yapmıştır.