loader image

WE ARE THE BEST TO BUILD YOUR BRAND UNIQUE.
Every project tells a story.

BENZERSİZ MARKANIZI OLUŞTURMAK İÇİN EN İYİSİ BİZİZ.
Her projemiz bir hikaye anlatır.

TASARIM STANDARTLARIMIZI TAKİP EDİN.

İstekleriniz doğrultusunda profesyonelce yapılan tasarımlar.

REDESIGN AJANS NE YAPAR?

MARKALAŞMA

Tasarım, misyon, istikrarlı tema ve logonun doğru kullanımı gibi unsurları birleştirerek müşterinin zihninde şirketinizin ürünleri veya hizmetleri hakkında güçlü ve olumlu bir algı oluşturma sürecidir. Etkili markalaşma, şirketlerin kendilerini rakiplerinden farklılaştırmasına ve sadık bir müşteri tabanı oluşturmasına yardımcı olur.

REKLAM

İlgiyi etkileşimi ve satışı arttırmak için bir ürünün, markanın veya hizmetin hedef kitleye tanıtılmasıdır. Reklamlar, videodan virale pek çok formuyla ve dijital pazarın da önemli bir pazarlama enstrümanı haline geldi.

VİDEO PRODÜKSİYON

İster kısa film, ister uzun metrajlı bir film, isterse de iş pazarlama videosu, televizyon reklamı, müzik videosu ya da başka bir tür olsun, süreç detaylara göre biraz değişebilir, ancak genel süreç temelde benzerdir.

Tam Donanım Pazarlama

Tam donanım pazarlamacı, tüm pazarlama "donanımını" kapsayan deneyim ve bilgiye sahip kişidir. Belli bir disiplinde uzmanlaşabilirler. Aynı zamanda hangi projede yer alıyorsa o projeyi anlar ve tam çalışma gösterir

İletişim ve Marka Danışmanlığı

İletişim danışmanı danışmanlık yaptığı kişi, kurum ve kuruluşa tavsiyelerde bulunur ve müşterilerin gereksinimlerine ve ihtiyaçlarına göre uyarlanmış stratejik iletişim ve pazarlama çözümleri önerir. Çoğu zaman iletişim danışmanları, diğer firmaların danışmanlık hizmetlerini dışarıdan temin ettikleri uzman iletişim stratejisi şirketleri için çalışmaktadır.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medya hesapları kullanılırken bunun nasıl olması gerektiğini, nasıl yollar izleneceğini, herhangi bir durum karşısında hangi yöntemlere başvurulacağını, marka tanıtım ve yönetimlerinin nasıl olması gerektiğini anlatıyor ve tüm bunların zamana dayalı, düzenli ve uyumlu bir şekilde yönetilmesine yardımcı oluyoruz.

YENİ PROJELERİMİZE GÖZ ATIN​