Redesign Agency

NE YAPIYORUZ?

TASARIM STANDARTLARIMIZI TAKİP EDİN!

Sizin taleplerinize göre hazırlanan profesyonel tasarımlar.

ÖRNEK SONUÇLAR!

A descriptive paragraph that tells clients how good you are and proves that you are the best choice that they’ve made. This paragraph is also for those who are looking out for a reliable interior designer.

You can use a few enticing words and flaunt your capabilities that will attract future clients and encourage them to hire you right away. I lead projects from start to finish. Click edit button to change this text.

Uzmanlık Alanlarımız

01.

Marka Danışmanlığı

Markalaşma, tüm pazarlama iletişimlerinde logo, tasarım, misyon ve tutarlı bir tema gibi unsurları birleştirerek müşterinin zihninde söz konusu şirketin ürünleri ve hizmetleri hakkında güçlü ve olumlu bir algı oluşturma sürecidir. Etkili markalaşma, şirketlerin kendilerini rakiplerinden ayırmasına ve sadık bir müşteri tabanı oluşturmasına yardımcı olur.

02.

Video Prodüksiyon

Video prodüksiyon en temelde bir video oluşturmanın genel sürecidir. İster kısa film, ister uzun metrajlı bir film, isterse de iş pazarlama videosu, televizyon reklamı, müzik videosu ya da başka bir tür olsun, süreç detaylara göre biraz değişebilir, ancak genel süreç temelde benzerdir.

03.

Reklam

Reklam; ilgiyi etkileşimi ve satışı arttırmak için bir ürünün, markanın veya hizmetin hedef kitleye tanıtılmasıdır. Reklamlar, videodan virale pek çok formuyla ve dijital pazarın da önemli bir pazarlama enstrümanı haline geldi.

04.

Tam Donanım Pazarlama

Tam donanım pazarlamacı, tüm pazarlama “donanımını” kapsayan deneyim ve bilgiye sahip kişidir. Belli bir disiplinde uzmanlaşabilirler. Aynı zamanda hangi projede yer alıyorsa o projeyi anlar ve tam çalışma gösterir. 

05.

İletişim Danışmanlığı

İletişim danışmanı danışmanlık yaptığı kişi, kurum ve kuruluşa tavsiyelerde bulunur ve müşterilerin gereksinimlerine ve ihtiyaçlarına göre uyarlanmış stratejik iletişim ve pazarlama çözümleri önerir. Çoğu zaman iletişim danışmanları, diğer firmaların danışmanlık hizmetlerini dışarıdan temin ettikleri uzman iletişim stratejisi şirketleri için çalışmaktadır.

-

Farklı bir talebiniz Mi Var?